TV Program

onsdag 29. nov.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Brasilien
-
Ukraine
TV Channel Logo

onsdag 29. nov.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Korea
-
Østrig
TV Channel Logo

onsdag 29. nov.

kl. 20:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Norge
-
Grønland
TV Channel Logo

onsdag 29. nov.

kl. 20:45

Champions League, gruppespil, herrer

GOG
-
FC Porto (POR)
TV Channel Logo

torsdag 30. nov.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Tyskland
-
Japan
TV Channel Logo

torsdag 30. nov.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Holland
-
Argentina
TV Channel Logo

torsdag 30. nov.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Montenegro
-
Cameroun
TV Channel Logo

torsdag 30. nov.

kl. 20:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Frankrig
-
Angola
TV Channel Logo

torsdag 30. nov.

kl. 20:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Tjekkiet
-
Congo
TV Channel Logo

torsdag 30. nov.

kl. 20:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Polen
-
Iran
TV Channel Logo

fredag 1. dec.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Rumænien
-
Chile
TV Channel Logo

fredag 1. dec.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Kazakhstan
-
Brasilien
TV Channel Logo

fredag 1. dec.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Korea
-
Grønland
TV Channel Logo

fredag 1. dec.

kl. 20:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Sverige
-
Kina
TV Channel Logo

fredag 1. dec.

kl. 20:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Danmark
-
Serbien
TV Channel Logo

fredag 1. dec.

kl. 20:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Spanien
-
Ukraine
TV Channel Logo

fredag 1. dec.

kl. 20:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Østrig
-
Norge
TV Channel Logo

lørdag 2. dec.

kl. 15:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Slovenien
-
Angola
TV Channel Logo

lørdag 2. dec.

kl. 15:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Tjekkiet
-
Argentina
TV Channel Logo

lørdag 2. dec.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Congo
-
Holland
TV Channel Logo

lørdag 2. dec.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Island
-
Frankrig
TV Channel Logo

lørdag 2. dec.

kl. 18:00

Herreligaen

Aalborg Håndbold
-
Mors-Thy Håndbold
TV Channel Logo

lørdag 2. dec.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Iran
-
Tyskland
TV Channel Logo

lørdag 2. dec.

kl. 20:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Ungarn
-
Cameroun
TV Channel Logo

lørdag 2. dec.

kl. 20:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Polen
-
Japan
TV Channel Logo

søndag 3. dec.

kl. 15:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Kroatien
-
Kina
TV Channel Logo

søndag 3. dec.

kl. 15:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Ukraine
-
Kazakhstan
TV Channel Logo

søndag 3. dec.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Grønland
-
Østrig
TV Channel Logo

søndag 3. dec.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Brasilien
-
Spanien
TV Channel Logo

søndag 3. dec.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Rumænien
-
Serbien
TV Channel Logo

søndag 3. dec.

kl. 18:00

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Senegal
-
Sverige
TV Channel Logo

søndag 3. dec.

kl. 20:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Norge
-
Korea
TV Channel Logo

søndag 3. dec.

kl. 20:30

VM i DEN/SWE/NOR - Indl. runde

Chile
-
Danmark
TV Channel Logo